دانلود سریال طوطیا قسمت 1-2-3-4 طوطیا

دانلود سریال طوطیا قسمت 1-2-3-4 طوطیا

دانلود سریال طوطیا

n

دانلود سریال ایرانی طوطیا با کیفیت عالی

n

محسن تنابنده را تقریبا همه ی ما میشناسیم. نقی معمولی معروف پایتخت که بعدها در کارهای دیگری خوش درخشید. این روزها محسن خان تنابنده قرار است در سریال طوطیا ایفای نقش کند. کاری که این بازیگر انجام میدهد معمولا مخاطب برایش ارزش قائل است و به طور کلی سر و دست می شکند. قبل از اینکه بخواهم ذهن ها را برای دانلود سریال طوطیا آماده کنم. بیایید تصور کنم صدا سیما نبود! آهای نقی معمولی اینقدر معروف می شد و یا اینکه معمولی می ماند.

n

جواب این سوال روشن است و البته این را از نظر خودم میگویم و ممکن است شما نظر دیگری داشته باشید. احتمالا اگر صدا سیما نبود. بعضی از سیلیبریتی های حاضر و نه فقط آقای تنابنده به این شهرت کنونی دست پیدا نمی کرد. این روزها البته مخاطبان رسانه ملی ما مانند گذشته نیست و ای کاش مانند گذشته بود. چرا که تلوزیون های خارج وطنی جز پمپاژ یاس و نا امیدی چیزی را عایدمان نمی کنند. بزرگی می گفت گاهی تنها سرمایه ما انسان ها امید است و اگر امید نداشته باشیم تبدیل می شویم به یک فرد مرده که چیزی برای از دست دادن ندارد.گاهی پس از دانلود یک سریال، مثلا دانلود سریال طوطیا و نشستن مداوم پای صفحه ی نمایشگر، امید را در انسان می میراند و این را من نمی گویم تحقیقات این را ثابت کرده است ربطی هم به سریال طوطیا ندارد. منظورم فقط بند بودن به صفحه ی نمایشگر است.

n

یکی از نتایج نا امیدی فقر است. فقر ریشه نشاط را می خشکاند و البته گاها پیش آمده که انسان ها را در مسیری می برد که حتی قابل بازگشت نیست.

n

این ها را گفتم که بگویم در دنیای کنونی هر کسی مشغول کاریست. ما باید یاد بگیریم زمان کمتری را در کارهایی مانند سرگرمی بگذرانیم. ما میتوانیم از تایم های بیکاری خود برای یادگیری یک مهارت استفاده کنیم. خب دوستان پس از پخش سریال طوطیا لینک های دانلود رو در ادامه این متن ضمیمه میکنم

n

دانلود قسمت 1 اول طوطیا (پس از پخش)

n

قسمت 2 دوم طوطیا

102 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !
کاربر گرامی اگه دوست داری به کمک پک سرا زندگیتو متحول کنی به نوتیفیکیشن های پلتفرم اجازه بده نه دوست ندارم بله دوست دارم